Vítejte na stránkách

Střediska volného času dětí a mládeže

v Semilech     

Kontaktní údaje:

Adresa:

Středisko volného času dětí a mládeže Semily
příspěvková organizace
Tyršova 380
513 01 Semily

Telefon:

481 623208 - pevná linka
737900515 - mobil ředitelka DDM

E-mail:  ddm@semily.cz

IČO:  00854816


    

Nejnovější aktuality - více v menu Aktuality ze SEDDMY

18.12.2021 17:26

0d 20.12. mají děti v Seddmě prázdniny. Těšíme se na Vás od 3.1.
Krásné Vánoce

01.12.2021 10:45

ANDĚLSKÁ ZAHRADA

Dovolte nám pozvat Vás na naši předvánoční zahradu.

Pro děti a dospělé připravujeme příjemné zastavení se v předvánočním čase. Na děti tu bude čekat Andělka, kterou pozlobil její kamarád čertík a stromek, kam budou moci nosit své vyrobené či koupené andílky.

Můžete nás navštívit kdykoli během dne, ale doporučujeme přijít po setmění.

05.10.2021 12:54

V Semilech se nenudíme

Také Vám prázdniny utekly jako voda? Když jsme na konci školního roku oslovovali semilské organizace a spolky ohledně akce V Semilech se nenudíme, bylo před námi celé léto s tábory, výlety a dovolenými. A najednou přišlo 1. září. Počasí slibovali krásné. V poledne mělo nastoupit babí léto. A také se tak stalo.

Letošní ročník, tak jako v loňském roce, mělo na starosti semilské středisko volného času. Opět se konal v parku Ostrov a zúčastnilo se ho 16 organizací a spolků. Děti si mohly vyzkoušet plno činností. Největší zastoupení měl sport.
Například judisté ze Seddmy přivezli tatami, kde děti zkoušely základní judistické chvaty. Florbalisté z SCC připravili pro děti malé hřiště a bránu, kam mohly děti dávat úspěšně góly. Atletický klub představil na travnaté ploše různé atletické disciplíny, fotbalisté z SK Semily si s dětmi zahráli fotbal a Tělovýchovná jednota představila kanoistiku, lyžování či cvičení Sport pro všechny. Fit studio pak u svého stánku poskytovalo všechny informace o jeho fungování a plánech.

Sport ale nebyl jedinými aktivitami, které se na akci prezentovaly. Svoji činnost dále představili semilští skauti, hasiči, pěvecký sbor Jizerka, Červený kříž či Semínko země, které s nejmenšími návštěvníky malovalo. Ze semilských organizací zde měly svůj stánek Městská knihovna, Kulturní centrum Golf, Sportovní centrum, Základní umělecká škola a my Středisko volného času dětí a mládeže neboli Seddma.
A právě u naší organizace bych se nyní pozastavila. Aktivit máme mnoho a tak není možné je vše na akci předvést. V sedmi odděleních nabízíme letos přes 40 zájmových útvarů a kurzů. Na ostrově jsme tedy o nich poskytovali především informace a s ukázkami jich bylo pouze několik. Především to byl náš Disco dance, kdy jeho vedoucí se svými pomocnicemi několikrát během odpoledne vyzvala děti tancovat, judo, které mělo s sebou již zmíněné tatami, keramika, při níž si děti mohly vyrobit podzimní mističku a nakonec chovatel se svými zvířátky.

Původní námět akce byla propagace a především nábor nových členů. Během několika let se z toho však stává tradiční poprázdninové setkání a příjemné prožití prvního školního odpoledne. Tuto pohodu již druhým rokem umocňuje také DJ Martin Boreš, který po celé odpoledne pro děti hraje a Bistro Tulipan, kde si mohou rodiče posedět a dát něco dobrého.

Již nyní se těšíme na další ročník. Opět se budeme snažit Vám přichystat něco nového a zajímavého, aby každý rok byl pro děti zážitkem.

Jana Pavlatová, SVČDM Semily, p.o. 

Serverový čas 14:35:29 | Stránka načtena za 0.0274 sekund.
Created by JiKo © 2014 - 2022 | All rights reserved
Nahoru