Nejnovější aktuality ze zákulisí a akcí SEDDMY

05.05.2020 12:54

Důležité informace pro rodiče dětí i dospělé účastníky kroužků a kurzů v SEDDMĚ

Pro provoz v SVČDM platí do dovolání následující pravidla, která je nutno respektovat. Čestné prohlášení si můžete zobrazit na obrázku diskety a vytisknout.
04.05.2020 15:33

Důležité informace pro děti i rodiče

Provoz SVČDM by měl být opětovně zahájen 11. května. Momentálně čekáme na vydání metodické příručky k provozu v SVČDM, kterou bychom měli obdržet co nejdříve.

Informace o otevření a podmínkách provozu jednotlivých kroužků obdržíte prostřednictvím SMS do konce týdne. Informace budou zvěřejněny rovněž na těchto stránkách.

31.03.2020 10:57

Nudíte se doma?

Na webu byla pro vás vytvořena nová sekce ZÁBAVA. Abyste ji mohli využívat, tedy zahrát si třeba již nyní novou hru na motivy knih o Harry Potterovi Za kamenem mudrců, musíte se na webu zaregistrovat a poté přihlásit.

Jakmile to uděláte, zpřístupní se vám nová sekce v menu.

Dobrou zábavu přeji všem hráčům :) Hráči, kteří vyřeší jako jedni z prvních jednotlivé mise, obdrží drobné odměny :)

J. Kopalová
23.03.2020 18:21

V případě, že školská zařízení budou otevřená až v červnu,
budou ZÚ v Seddmě fungovat od otevření
až do prázdnin

10.03.2020 18:41

VHLEDEM K MIMOŘÁDNÝM OPATŘENÍM

SE AŽ DO ODVOLÁNÍ RUŠÍ

VŠECHNY ZÁJMOVÉ KROUŽKY V SEDDMĚ !!!

10.02.2020 08:47

Vážení rodiče,

vzhledem k doporučení libereckého kraje ohledně orkánu Sabine doporučujeme, aby děti nechodily na zájmové kroužky, jejich absence bude omluvena.

18.03.2019 15:23

Zimní sezóna u lyžařů


Zimní sezóna pomalu skončila a my, lyžaři, se můžeme poohlédnout, jaká byla. Myslíme, že povedená. Poprvé jsme jeli za sněhem již na začátku prosince. Uskutečnili jsme soustředění na Benecku. A protože podmínky byly úžasné, dokonale jsme si sněhu užili. O Vánocích jsme podnikli několik výletů do vzdálenějších středisek. Například pro nás oblíbených Jakušic. Hned v novém roce přišly na řadu závody Poháru KLS Libereckého kraje. Pět bodovaných závodů, z nichž se čtyři nejlepší započítávájí do celkového hodnocení. A nedopadli jsme vůbec špatně. Nejvíce se nám vedlo v kategorii mladších žáků, kde se na 3. místě umístil Filip Schilte, na 6. místě Matěj Mařas a na 8. místě Pavel Zumr. V kategorii staršího žactva byl úspěšný Adam Malý, který skončil na 4. místě a také Klára Lengyelová, která obsadila 6. místo. Mladší závodníci také poctivě jezdili na závody a sbírali zkušenosti. A tak jejich výsledky je třeba také pochválit. Mezi nimi byli například Jakub Mařas, Andrea Halamová, Ema Frenclová, Lucie Mazánková, Vojtěch Mifka, Štěpán Novotný, Daniel a Vojtěch Slavíkovi, Jan Zumr a jiní.

Starší žactvo během zimy také čekaly celorepublikové závody. České poháry a Mistrovství ČR. Největšího úspěchu dosáhli Klára a Adam v Jablonci nad Nisou na ČP ve sprintu volně, kde Klára obsadila 7.místo a Adam 9. místo. Další velice zdařený výsledek Kláry byl ve Vrchlabí na MČR, kde ve štafetách spolu s Lindou Buštovou a Adélou Ďoubalíkovou obsadily 5. místo a Adamovi se pak povedl ČP na Božím Daru, kde skončil v závodě na 5 km klasicky na 12. místě. V Novém Městě na Moravě pořádali společně s ČP pro mladší žactvo závod Hledáme nové talenty. A tak si velké závody zkusili také Filip, Matěj a Pavel.

V oddíle běžeckého lyžování nemáme však pouze závodníky, ale také děti, které se chtějí naučit lyžovat, jezdit na hory a trávit čas s kamarády. Celkem jich letošní zimu jezdilo přes třicet. A tak jsme se každý den věnovali partě dětí a snažili se, aby si každý užil sněhu až až. Proto bych chtěla poděkovat všem trenérům, kteří těmto dětem věnovali svůj volný čas.

Přestože už sníh není, sezóna nám ještě nekončí. Tu definitivně uzavřeme až v květnu na našich tratích na Lhotách, kde si společně s dětmi a rodiči opečeme buřty a hlavně zhodnotíme tu naši sezónu.


 

Serverový čas 12:21:36 | Stránka načtena za 0.0064 sekund.
Created by JiKo © 2014 - 2020 | All rights reserved
Nahoru