Nejnovější aktuality ze zákulisí a akcí SEDDMY

31.03.2020 10:57

Nudíte se doma?

Na webu byla pro vás vytvořena nová sekce ZÁBAVA. Abyste ji mohli využívat, tedy zahrát si třeba již nyní novou hru na motivy knih o Harry Potterovi Za kamenem mudrců, musíte se na webu zaregistrovat a poté přihlásit.

Jakmile to uděláte, zpřístupní se vám nová sekce v menu.

Dobrou zábavu přeji všem hráčům :) Hráči, kteří vyřeší jako jedni z prvních jednotlivé mise, obdrží drobné odměny :)

J. Kopalová
23.03.2020 18:21

V případě, že školská zařízení budou otevřená až v červnu,
budou ZÚ v Seddmě fungovat od otevření
až do prázdnin

10.03.2020 18:41

VHLEDEM K MIMOŘÁDNÝM OPATŘENÍM

SE AŽ DO ODVOLÁNÍ RUŠÍ

VŠECHNY ZÁJMOVÉ KROUŽKY V SEDDMĚ !!!

10.02.2020 08:47

Vážení rodiče,

vzhledem k doporučení libereckého kraje ohledně orkánu Sabine doporučujeme, aby děti nechodily na zájmové kroužky, jejich absence bude omluvena.

18.03.2019 15:23

Zimní sezóna u lyžařů


Zimní sezóna pomalu skončila a my, lyžaři, se můžeme poohlédnout, jaká byla. Myslíme, že povedená. Poprvé jsme jeli za sněhem již na začátku prosince. Uskutečnili jsme soustředění na Benecku. A protože podmínky byly úžasné, dokonale jsme si sněhu užili. O Vánocích jsme podnikli několik výletů do vzdálenějších středisek. Například pro nás oblíbených Jakušic. Hned v novém roce přišly na řadu závody Poháru KLS Libereckého kraje. Pět bodovaných závodů, z nichž se čtyři nejlepší započítávájí do celkového hodnocení. A nedopadli jsme vůbec špatně. Nejvíce se nám vedlo v kategorii mladších žáků, kde se na 3. místě umístil Filip Schilte, na 6. místě Matěj Mařas a na 8. místě Pavel Zumr. V kategorii staršího žactva byl úspěšný Adam Malý, který skončil na 4. místě a také Klára Lengyelová, která obsadila 6. místo. Mladší závodníci také poctivě jezdili na závody a sbírali zkušenosti. A tak jejich výsledky je třeba také pochválit. Mezi nimi byli například Jakub Mařas, Andrea Halamová, Ema Frenclová, Lucie Mazánková, Vojtěch Mifka, Štěpán Novotný, Daniel a Vojtěch Slavíkovi, Jan Zumr a jiní.

Starší žactvo během zimy také čekaly celorepublikové závody. České poháry a Mistrovství ČR. Největšího úspěchu dosáhli Klára a Adam v Jablonci nad Nisou na ČP ve sprintu volně, kde Klára obsadila 7.místo a Adam 9. místo. Další velice zdařený výsledek Kláry byl ve Vrchlabí na MČR, kde ve štafetách spolu s Lindou Buštovou a Adélou Ďoubalíkovou obsadily 5. místo a Adamovi se pak povedl ČP na Božím Daru, kde skončil v závodě na 5 km klasicky na 12. místě. V Novém Městě na Moravě pořádali společně s ČP pro mladší žactvo závod Hledáme nové talenty. A tak si velké závody zkusili také Filip, Matěj a Pavel.

V oddíle běžeckého lyžování nemáme však pouze závodníky, ale také děti, které se chtějí naučit lyžovat, jezdit na hory a trávit čas s kamarády. Celkem jich letošní zimu jezdilo přes třicet. A tak jsme se každý den věnovali partě dětí a snažili se, aby si každý užil sněhu až až. Proto bych chtěla poděkovat všem trenérům, kteří těmto dětem věnovali svůj volný čas.

Přestože už sníh není, sezóna nám ještě nekončí. Tu definitivně uzavřeme až v květnu na našich tratích na Lhotách, kde si společně s dětmi a rodiči opečeme buřty a hlavně zhodnotíme tu naši sezónu.
16.10.2018 14:09

Podzimní sezóna lyžařů - běžců


Hned druhý zářijový víkend začala pro lyžaře již tradiční série podzimních přespolním běhů a Pohár LK Svazu lyžařů. Celkem jich bylo jedenáct a do celkového vyhodnocení se započítávalo pět nejlepších výsledků a výsledek z finálového závodu ve Vesci.

Během podzimu jsme měli mnoho krásných umístění. Naši sportovci si odvezli domů 27 medailí. K těm nejúspěšnějším sportovcům TJ Semily, kteří si stoupli na závěrečném vyhlášení na bednu, patřili Adam Malý (2. místo) a Matěj Mařas (2. místo). K vyhlašovaným patřili také ti, kteří skončili těsně pod stupni vítězů. A to Klára Lengyelová (4. místo) a Andrea Halamová (5. místo). Pro Andreu to byl velký úspěch, protože se k nám přidala teprve letošní sezónu na našem sportovním táboře.

Mezi pohárovými závody byl také náš semilský. Přišel na řadu v neděli 16. září. Celkem přijelo 317 sportovců a rozdali jsme přes devadesát medailí, diplomů a odměn. A protože nám přálo i počasí, akce byla vydařená. Opět se běhalo na tratích od 100 metrů až po 9 kilometrů. Nejmladšími účastníky byly děti narozené v roce 2016 a nejstarší závodník byl narozen v roce 1958. Za TJ Semily závodilo dvacet pět dětí, dorostenců a dospělých a získali jsme čtyři medaile.

Na ty, kteří si stoupli na bednu, čekalo velké překvapení. Medaile jim předávala biatlonová mistryně světa juniorů Markéta Davidová. Takže jsme měli zároveň i malou autogramiádu.

Všem závodníkům, a nejen těm na bedně, kteří s námi strávili podzimní víkendy, gratulujeme. A za naše závody děkujeme všem pořadatelům a rodičům, kteří nám při organizaci pomáhali.

Jana Pavlatová, SVČDM Semily a TJ Semily
23.09.2018 00:24

Semilský přespolní běh


V neděli 16. září pořádali semilští lyžaři – běžci již tradiční přespolní běh. Tentokrát to byl závod pohárový, a tak se k nám sjeli závodníci z celého Libereckého kraje.

Celkem u nás závodilo 317 sportovců, rozdali jsme přes devadesát medailí, diplomů a odměn. Na ty, kteří si stoupli na bednu, čekalo velké překvapení. Medaile jim předávala biatlonová mistryně světa juniorů Markéta Davidová. Takže jsme měli zároveň i malou autogramiádu.

Opět se běhalo na tratí od 100 metrů až po 9 kilometrů. Nejmladšími účastníky byly děti narozené v roce 2016 a nejstarší závodník narozen v roce 1958. Náš obdiv mají jak ti nejmladší, tak veteráni, kteří se vydávají na šest kilometrů dlouhou trať. Za TJ Semily závodilo dvacet pět dětí, dorostenců a dospělých a získali jsme čtyři medaile.

Všem závodníkům, a nejen těm na bedně, gratulujeme. Děkujeme také všem pořadatelům a rodičům, kteří nám při organizaci pomáhali.

Jana Pavlatová, SVČDM Semily a TJ Semily


 

Serverový čas 01:58:57 | Stránka načtena za 0.0058 sekund.
Created by JiKo © 2014 - 2020 | All rights reserved
Nahoru